Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra10/ftp/avamed.com.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Falling through the Cracks – Virginia Tech i Restrukturyzacja College Mental Health Services ad 7 – Medycyna i patologia
Skip to content

Falling through the Cracks – Virginia Tech i Restrukturyzacja College Mental Health Services ad 7

2 lata ago

281 words

Dziekanowie klas, którzy pełnią tę rolę w Dartmouth, mogą swobodnie komunikować się z członkami rodziny i wykładowców. Chociaż dziekani nie mogą wiedzieć, co znajduje się w poradniku lub dokumentacji medycznej ucznia, mogą podzielić się swoimi wątpliwościami co do zachowania ucznia lub wątpliwości zgłaszanych przez innych. Powiedział Reed: Jeśli zadzwonią do nas rodzina lub woźnica, powiemy: Masz rację, obawiając się, a może chcesz również dzielić się tym z dziekanem . Informacje, które docierają do dziekana inne źródła – nie szkolne służby zdrowia i zdrowia psychicznego – nie są chronione przez HIPAA – wyjaśnił Paul Appelbaum, dyrektor Wydziału Psychiatrii, Prawa i Etyki na Uniwersytecie Columbia. Kolejną odpowiedzią jest znalezienie doradcy prawnego, który może rozważyć ryzyko naruszenia poufności w stosunku do ryzyka związanego z jego utrzymaniem. Na Uniwersytecie Michigan pracownicy służby zdrowia zostali uspokojeni przez radcę uniwersyteckiego, że jeśli do zachowania życia studenckiego lub zdrowia psychicznego wymagane jest naruszenie poufności, uniwersytet będzie je wspierał, chociaż odbywa się to z wielką powagą – powiedział szef służby zdrowia oficer Robert Winfield.
Zarówno FERPA jak i HIPAA mają wyjątki w nagłych wypadkach, ale nawet wyjątki są mylące, a członkowie Rady Ministrów stwierdzili, że ludzie zazwyczaj nie byli świadomi tych wyjątków.
Być może, jak Lake przewiduje, sprawa Virginii Techniki ostatecznie pomoże wyjaśnić przepisy prawa prywatności i umożliwi komunikację krytyczną.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wywiad z Markiem Reedem, dyrektorem departamentów doradztwa i zasobów zdrowotnych w Dartmouth College, można usłyszeć na stronie www.nejm.org.
Author Affiliations
Dr Shuchman jest krajowym korespondentem czasopisma.

[przypisy: elbis bielsko, notakehl d5, szrot nowiny ]

0 thoughts on “Falling through the Cracks – Virginia Tech i Restrukturyzacja College Mental Health Services ad 7”