Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra10/ftp/avamed.com.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Falling through the Cracks – Virginia Tech i Restrukturyzacja College Mental Health Services czesc 4 – Medycyna i patologia
Skip to content

Falling through the Cracks – Virginia Tech i Restrukturyzacja College Mental Health Services czesc 4

2 lata ago

508 words

Zatrudnił więcej pracowników – dla 38 000 studentów, NYU ma teraz trzech pełnoetatowych lekarzy psychiatrów – i wprowadził politykę zapewniającą, że każda osoba szukająca poradnictwa została oceniona telefonicznie w ciągu 48 godzin. Ale jego wysiłki, aby złożyć obie usługi razem, spotkały się z dużą nieufnością . Psycholog Greg Eells, dyrektor centrum doradztwa Cornell University i przewodniczący elekt Stowarzyszenia Dyrektorów Centrum Doradztwa Uniwersyteckiego i Kolegium, przyznał, że jego pole stoi w obliczu zderzenia kultur między tradycyjnym doradztwem a modelem medycznym diagnozowania psychopatologii. Wielu doradców z kampusu, powiedzieli Eells, nie może myśleć o łączeniu swoich usług z medycznymi ośrodkami, ponieważ trening dla nich jest tak inny. I rzeczywiście prawie 65% poradni uniwersyteckich nie ma związku z ośrodkiem zdrowia w college u. Jeśli uczniowie mają złożone problemy wymagające skoordynowanej opieki, powiedział Eells, większość czasu na większości uniwersytetów nie ma możliwości ich leczenia.
Po morderczym samobójstwie w Harvardzie w 1995 r. I dwóch przeglądach siły roboczej w szkolnej służbie zdrowia psychicznego, Harvard Provost Steven Hyman, psychiatra, był zaniepokojony podobnym problemem: niektórzy uczniowie byli widywani w wolnostojącym poradni uniwersyteckiej i inni w uniwersyteckiej służbie zdrowia, a ci dwaj nie zawsze się komunikowali. Harvard przeniósł obie służby do nowego departamentu w 2004 r. Paul Barreira, psychiatra, który kieruje departamentem, przyznał, że posunięcie to było kontrowersyjne i nie zaistniałoby bez silnego poparcia prepozytarza.
Podniesienie wzrostu i widoczności osoby odpowiedzialnej za zdrowie psychiczne może być warunkiem wstępnym do transformacji kultury kampusu w odniesieniu do chorób psychicznych i zwalczania związanego z nią napiętnowania. Kerry Knox, badacz z University of Rochester, który opracował skuteczny program zapobiegania samobójstwom dla Sił Powietrznych, uważa, że kluczowym czynnikiem powodzenia programu jest jego historia bycia wspieranym przez generałów trzy- i czterogwiazdkowych. sprawić, by coś się wydarzyło – zauważa. Knox współpracuje teraz z MIT i pięcioma innymi uniwersytetami, aby sprawdzić, czy części programu Sił Powietrznych mogą zostać wdrożone na kampusie uniwersyteckim, ale nie jest jasne, kto może działać jako generał w środowisku akademickim.
Chris Flynn, dyrektor centrum doradztwa Virginia Tech – w którym jeden pełnoetatowy psychiatra jest już dostępny dla 27 000 uczniów szkoły – powiedział, że ośrodek ma doskonałą komunikację ze studencką służbą zdrowia, a dziekan prowadzi regularne spotkanie, które obejmuje członków personelu z życie rezydentów, urząd dyscyplinarny, zdrowie studenckie, sprawy studenckie i centrum poradnictwa. Ale ludzie, którzy znali Seung-Hui Cho najlepiej i byli najbardziej zaniepokojeni jego zachowaniem, począwszy od 2005 roku, nie byli na tym spotkaniu; byli na wydziale angielskim, gdzie Cho był głównym i zwykle pisał o brutalnych tematach, takich jak dziecko, które usiłowało zamordować ojczyma i nauczyciela, który prześladował studentów. Giovanni powiedział, że wolałaby, aby wydział wydziałowy poznał się z nim, aby go omówić, ale nie rozmawiamy o uczniach, ponieważ mamy tak wiele problemów. .
[hasła pokrewne: ostafiński twitter, wulkanex konin, zapalenie okołomieszkowe ]

0 thoughts on “Falling through the Cracks – Virginia Tech i Restrukturyzacja College Mental Health Services czesc 4”